دیدار وکلای زون غرب کشور با مشاور شورای امنیت

0

نیروهای امنیتی و دفاعی نگه‌بانان واقعی کشور اند و به بسیار افتخار از هر گوشه این کشور حفاظت می‌کنند.

داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی روز سه شنبه(۳۰میزان) در دیدار با شماری از بزرگان و وکلای زون غرب گفت که طالبان امسال می‌خواستند یکبار دیگر در این زون مشکلات بزرگ را خلق نمایند که موفق نگردیدند و نیروهای امنیتی افغان پلان شوم آن‌ها را به ناکامی مواجه ساختند.

در این دیدارمهمانان به نمایندگی از ولایت‌های هرات، فراه، نیمروز، غور و بادغیس در جلسه صحبت نمودند و مشکلات و طرح‌های شان را با مشاور امنیت ملی شریک ساختند.

نماینده‌گان مناطق مذکور در کنار ستایش از نیروهای امنیتی و دفاعی کشور گفتند که هنوز هم یک سلسله مشکلات وجود دارد که باید به آن رسیدگی و توجه صورت گیرد. آن‌ها همچنان در بخش های ملکی و نظامی یک سلسله پیشنهادات شان را ارایه نمودند که از سوی مشاور امنیت ملی تعهد اجراات آن سپرده شد.

همچنان در این دیدار وکلای ولسی جرگه نیمروز،الحاج گل احمد نورزاد و خانم فریده حمیدی بخاطر رفع مشکلات امنیتی کمبودات وچالش ها نیمروز پیشنهادات و خواست های برحق مردم نیمروز را با مشاور شورای امنیت در میان گذاشتند و خواهان اقدامات لازم از سوی حکومت مرکزی شدند .

در اخیر آقای محب،ولایت های مذکور را مهم و استراتژیک خوانده گفت که حکومت برای بهبود وضعیت ولایت‌های یاد شده برنامه‌های مشخص دارد.

او گفت بیش‌ترین توجه روی بهبود وضعیت امنیتی و حکومت‌داری محلی است که بزودی عملی نمودن برنامه‌های جدید در این موارد آغاز خواهد شد.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com