آغاز پرواز ها از میدان هوایی ولایت خوست

0

نخستین پرواز از میدان هوایی ولایت خوست با حضور داکتر محمد قاسم وفایی زاده رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی وزارت ترانسپورت و مقامات محلی آن ولایت انجام شد.

رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی ضمن تبریکی این موفقیت به مردم شریف ولایت خوست گفت، تعهد رهبری اداره هوانوردی ملکی وزارت ترانسپورت این است که قابلیت‌های تخنیکی – اداری این میدان بعد از تکمیل کار ساخت ترمینل آن تا انجام پروازهای بین‌المللی افزایش یابد.

اقای وفایی زاده افزود، با این کار تمام هموطنان ما که در کشورهای دیگر کار و مصروفیت دارند می‌توانند به‌ صورت مستقیم به ولایت خوست رفت ‌وآمد نمایند.

محمد حلیم فدایی والی خوست ضمن قدردانی از تلاش‌های ریاست عمومی اداره هوانوردی ملکی، گشایش پروازها به ولایت خوست را تبریک گفته افزود، مقامات محلی در قسمت انجام تمامی پروژه‌های توسعه‌ای این میدان با اداره هوانوردی ملکی همکاری دارند.

باشندگان و تاجران خوست با سپاس و قدردانی از اداره هوانوردی ملکی وزارت ترانسپورت به این باوراند که با فعال شدن میدان هوایی، آنان می ‌توانند در بخش‌های گوناگون به ‌ویژه در بخش صادرات جلغوزه به بازارهای جهانی از آن سود ببرند.

گفتنی است که در حال حاضر کار توسعه میدان هوایی ولایت خوست از سوی اداره هوانوردی ملکی وزارت ترانسپورت جریان دارد. به همین منظور قراراست بیش از ده هزارجریب زمین استملاک شده که شامل برنامه‌های توسعه این میدان می‌باشد، استملاک و در تأسیسات میدان هوایی ساخته شود.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com