بازداشت یک تن از منسوبان امنیتی در بامیان

0

مسوولان محلی در ولایت بامیان تأیید می‌کنند که یک نفر از منسوبان امنیت ملی مربوط قطعه «۹۰۸» به اتهام تجاوز به یک دختر بازداشت شده است.

عبدالرحمان احمدی، سخنگوی والی بامیان میگویدکه یک منسوب امنیت ملی که به تجاوز جنسی به یک دختر متهم شده بود، بازداشت شده و بررسی‌ها درباره اتهام‌های واردشده علیه او جریان دارد.

این رویداد عصر روز پنج‌شنبه، هجدهم میزان اتفاق داده است. طبق گزارش‌ها، برای بازداشت فرد متهم میان پولیس و نیروهای امنیت ملی نیز درگیری شده است.

به اساس گزارشات محلی شام روز گذشته ، دو نفر از قطعه ۰۱ که مربوط ریاست امنیت ملی بامیان می شود، یک دختر را به یکی از دره های بامیان می برند و مورد تجاوز جنسی قرار میدهد که از سوی پولیس دستگیر می شوند.

در این گزارش آمده است که نیروهای ۰۱ ریاست امنیت ملی به کمک این دو متهم آمده و نیروهای پولیس ملی را مورد لت و کوب قرار میدهند و یکی از سربازان قوماندانی امنیه ولایت بامیان،‌ زخمی می گردد.

ولی پولیس ملی این دختر را به داخل حوزه اول امنیتی انتقال میدهند که این تجاوز با واکنش باشندگان محل روبرو میشود و دست به تظاهرات می زنند.

در پیوند به این رویداد شماری از باشنده‌گان بامیان شب‌هنگام دست به تظاهرات و راهپیمایی اعتراضی زدند و خواهان وضاحت از سوی امنیت ملی و بازداشت متهم شدند .

معترضین می گویند که وظیه نیروهای امنیتی تامیین امنیت شهروندان و حفاظت از جان و ناموس مردم می باشد. اما به عکس قطعه ۰۱ بالای یکی از دختران تجاوز می کنند.

خواست اعتراض کننده ها، مجازات این دو نفر از نیروهای امنیتی ۰۱ ریاست امنیت ملی بامیان اند.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com