شکست تیم ملی کرکت زمبابوی از افغانستان

0

یکشنبه ۲۴سنبله۱۳۹۸

تیم ملی کرکت کشور روزشنبه (۲۳سنبله) توانست در نخستین دیدار شان در رقابت های سه جانبه ۲۰آوره با تفاوت ۲۸دوش ملی پوشان کرکت زمبابوی را شکست بدهد.

در این دیدار نخست بازی را در بخشی توپ‌زنی کرکت بازان کشور آغاز کردند وتوانستند در ۲۰آوری بازی با از دست دادن ۵ بازیکن ۱۹۷ دوش را انجام دهند که در بخشی توپ‌زنی برای کرکت بازان کشور نجیب‌الله زدران خوب درخشید وتوانست ۶۹دوش اوت ناشده را به سود تیم خود انجام دهد.

درمقابل در بخشی توپ‌اندازی برای ملی پوشان کرکت زمبابوی چتارا خوب درخشید وتوانست دو بازیکن حریف را ازمیدان بازی بیرون نمایید.

درمقابل کرکت بازان زمبابوی بازی را در بخشی توپ‌زنی خوب آغاز نه کردند ونتوانستند هدف داده شده کرکت بازان افغانستان را برآورده سازد و بازی را با تفاوت ۲۸دوش به ببرهای آبی کشور وگذار کردند.

در بخشی توپ‌زنی برای ملی پوشان زمبابوی چیکابویا خوب درخشید وتوانست ۴۲دوش را به سود تیم خود انجام دهد در مقابل در بخش توپ‌اندازی برای ملی پوشان افغانستان راشدخان خوب درخشید وتوانست درمقابل از دست دادن کمترین دوش دو بازیکن حریف را از میدانی بازی بیرون نمایید.

در پایان این دیدار نجیب‌الله زدران با درخشش در بخشی توپ‌زنی از سوی کادری فنی برگذاری این رقابت‌ها لقب بهترین بازیکن میدان را به دست آورد.

این درحالی است که ملی پوشان کشور امروز ساعت پنج عصر در دومین دیدار شان درین پیکارها در برابر بنگله‌دیش میزبان بخت ازمایی خواهند کرد.

 

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com