شکست تیم ملی فوتبال افغانستان در مصاف با قطر

0

شنبه۱۶سنبله۱۳۹۸

افغانستان اولین مسابقه اش در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ را خیلی بد آغاز کرد و با نتیجه غیر قابل توقع به قطر میزبان واگذار کرد.

در این مسابقه بر خلاف توقع، انوش دستگیر یک ترکیب تهاجمی را به میدان فرستاد، در حالی که حریف افغانستان قهرمان آسیاست و در خانه خود بازی می کند.

قطر مسابقه را طوفانی شروع کرد و در دقایق ۴، ۱۱ و ۱۳ به گل رسید.

در نیمه اول، قطر کاملا بر بازی مسلط بود و تاکتیک های مختلفی علیه افغانستان به کار برد. قطر تا دقیقه ۱۳ توانست ۳ گل به ثمر برساند و یک گل دیگر، نیمه اول را با نتیجه ۴-۰ به نفع قطر به پایان رساند.

بازیکنان قطر در اواخر نیمه اول و نیمه دوم آرام تر بازی کردند و افغانستان نیز اندکی بهتر بازی کرد، اما خستگی و عدم هماهنگی مهمترین خصوصیات تیم ملی افغانستان در این مسابقه بود.

هر چند توقع برد و یا حتی تساوی از این مسابقه نمی رفت، اما توقع می رفت بازیکنان تیم ملی با هماهنگی بیشتر، نمایش قابل قبولی از خود ارائه کنند.

افغانستان سه شنبه۱۹ سنبله به مصاف بنگلادش میرود.

این مسابقه در ورزشگاه مرکزی شهر دوشنبه انجام می شود که انتظار می رود تیم ملی افغانستان اولین پیروزی اش در مقدماتی جام جهانی ٢٠٢٢ را در این مسابقه رقم بزند.

تیم ملی فوتبال افغانستان به دوشنبه نرسید.

اعضای تیم ملی فوتبال کشور ، روز گذشته پس از توقف چندین ساعته در میدان هوایی مسقط عمان ، دیشب (۱۵سنبله)موفق شدند تا راهی دوبی شوند ، اما گفته میشود پرواز تیم دیشب از دوبی به دوشنبه لغو شده تا ناوقت فردا شب دوبی را به قصد دوشنبه ترک نمایند.

تیم ملی فوتبال بامداد دوشنبه به تاجکستان میرسد و فقط یک جلسه میتواند تمرین نماید.

این در حالیست که تیم ملی بنگلادیش از یک هفته به اینسو در شهر دوشنبه تاجکستان اردوی آماده سازی خود را برگزار کرده است.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com