سفر والی ولایت نیمروز به ولسوالی خاشرود

0

والی ولایت نیمروز روز چارشنبه ۱۹سرطان ۱۳۹۸ با حضورداشت رئیس شورای ولایتی، رئیس امنیت ملی، آمر امنیت قوماندانی امنیه، قوماندان هماهنگی و دیگر روئسای دوایر ملکی به ولسوالی خاشرود رفته و از نزدیک مشکلات مردم ولسوالی مربوطه را شنوا گردیده است.

پوهندوی دوکتور سید ولی سلطان والی ولایت نیمروز در این سفر نخست در ارتباط به برگزاری صدمین سالگر جشن استقلال کشور صحبت نمود و این آفتخار آفرینی را مربوط شاه امان الله خان غازی و مردم غیور کشور عنوان نمود و تجلیل از آنرا برای مردم غیور ولسوالی خاشرود الزامی اظهار داشت.

وی در بخش دیگر سخنانش علاوه نمود: صلح یک آمر خیر و از اوامر کلام الهی و احکام نبوی بوده و در این زمینه مردم را تشویق نموده و آنها را از تعصبات، جنگ و تخریبات عام المنفعه بدور خواند و عوامل تمام بدبختی های چندین دهه در کشور را مربوط به افراد خود فروخته و اجنبی نام برد.

والی نیمروز افزود:توجه و اشتراک مردم است که در انتخابات ریاست جمهوری آینده که سرنوشت مردم را متغییر خواهد نمود.هر فرد از جامعه(ذکور و اناث) دارای واجد شرایط میتواند کاندید مورد نظر خویش را انتخاب نماید و در این پروسه ملی با اشتیاق اشتراک ورزد.

حاجی ندامحمد به نماینده گی از مردم ولسوالی خاشرود مشکلات شان را از قبیل:صحت، معارف، زراعت و بخش انکشاف ارائه نموده و خواهان رسیده گی به مشکلات شان گردید و از جوانب مقابل به اساس هدایت والی در راستای همکاری بیشتر ابراز اطمینان حاصل نمودند.

در اخیر روئسای شورای ولایتی و امنیت ملی طی صحبت های شان از همکاری در کنار مردم ابراز اطمینان بخشیدند.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com