محکمه صحرایی یک زن در ولایت فاریاب

0

خیانت یک پسر جوان ، سبب قتل یک زن جوان به دست طالبان شد .

نیمه شب جمعه گذشته ، طالبان زن جوانی را در قریه ارکلیک قیصار با فیر کلاشینکوف به قتل رساندند ، این جوان ۲۱ ساله که مادر یک کودک بود و شوهرش دنبال یافتن خرج روزگار ، به ایران آواره است ، به اتهام ارتباط نا مشروع با یک پسر جوان مورد این محکمه صحرای طالبان قرار گرفت .

یک منسوب طالبان با تائید این خبر میگوید آنها پس از آن دست به این مجازات شرعی زدند که ، تصاویری از این دختر با یک پسر جوان در صفحه های فیسبوک منتشر شد ، و جوان متذکره در مرکز قیصار زندگی دارد و زیر اداره حکومت است ولی طالبان در سدد آن هستند تا آن جوان را نیز به کیفر برسانند .

یک کارمند نظامی در قیصار نیز ادعای طالبان را تائید نموده می گوید ، جوان متذکره در محدوده دولتی در مرکز قیصار است و او با اغوا کردن این زن جوان با وی وارد ارتباط نا مشروع شده و حتا سبب انتشار تصاویر او در میان ساکنان قیصار گردید که سر انجام این اعمال پسر جوان سبب قتل زن جوان شد .

آگاهان امور اجتماعی به این باور اند که نبود کار و مصارف بلند ازدواج سبب میگردد تا بیشتر مردان روستا نشین بعد از مدت کوتاه مجبور به ترک همسر شده از فرط مجبوریت و قرضداری خانواده شان را رها نموده راهی ترکیه و ایران شوند و در بعضی موارد این جدایی ها ، چنین رویداد ها را به بار می آورد .

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com