کشف ذخیرگاه سلاح و مواد انفجاری در منزل رئیس‌ دفتر برشنا

0

وزارت داخله افغانستان با نشر خبرنامه‌ای می‌گوید که پولیس ارزگان روز گذشته، یک عملیات تصفیه و تلاشی را در شهر ترینکوت ولایت ارزگان راه اندازی نمودند.

که در نتیجه این عملیات یک تعداد سلاح، مهمات و مواد انفجاری از دو منزل مربوط رئیس دفتر برشنا و یک قاچاقبر مواد مخدر در ارزگان کشف و بدست پولیس آمده است.

به گزارش اسپوتنیک، در خبرنامه وزارت امور داخله آمده است که سلاح کشف شده از منزل غلام دستگیر مشهور به الماس یکتن از قاچاقبران مواد مخدر شامل؛ ۳ میل سلاح کلاشنکوف، ۲ میل پیکا، ۳ میل تفنگچه، ۱۵۰۰ فیر مرمی پیکاه، یک میل دهشکه، ۱۵ قطعی مرمی دهشکه، ۲۷ فیر مرمی راکت انداز، ۵ صندوق مرمی هاوان، چندین پایه مخابره، ۱ پایه جمر، آنتن های مخابره کودان، یک قاب دوربین ، ۷ فیر مرمی نارنجک و برخی وسایل و تجهیزات دیگر نظامی می‌باشد، که روزگذشته به دست پولیس آمده است.

خبرنامه‌ می‌افزاید همچنان به اثر تلاشی منزل متعلق به عبدالواسیع رئیس دفتر برق برشنا در ارزگان، ۸ کارتن مواد انفجاری، تعداد ۵ میل سلاح کلاشنکوف، ۲ میل تفنگچه، ۱۶ حلقه بم دستی، ۲۰ فیر مرمی چره یی، شرید های سلاح ام ۱۶، از منزل وی کشف و ضبط گردیده است.

در پیوند به این قضیه غلام دستگیر نام، از سوی پولیس بازداشت شده است و تلاش ها بخاطر بازداشت رئیس دفتر برشنا در ارزگان نیز جریان دارد.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com