دیدار نماینده ویژه امریکا با استادعطا محمد نور و محمد محقق

0

نماینده ویژه امریکا با والی پیشین بلخ و معاون دوم ریاست اجراییه افغانستان دیدار کرد.

زلمی خلیلزاد نماینده ویژه امریکا در امور صلح افغانستان به بلخ سفر کرده و در مزار شریف با «عطا محمد نور» و «محمد محقق» دیدار و روی موضوعات مهم از جمله پروسه صلح گفت و گو کرده است.

خلیلزاد امروز سه‌شنبه، با محمد محقق، معاون دوم ریاست اجراییه و عطا محمد نور، رییس اجرای حزب جمعیت اسلامی افغانستان در مزار شریف دیدار و درباره صلح گفت و گو و رایزنی کرده است.

یادآوری می کنیم، که نماینده امریکا شب روز یکشنبه در ادامه سفر خود پیرامون پروسه صلح افغانستان به کشورهای منطقه وارد کابل شد.

محمد محقق رشوه گیری های جنسی در ارگ را عادی سازی فحشا در دستگاه حکومت عنوان کرد/محقق، ارگ ریاست جمهوری را به تظاهرات میلیونی تهدید کرد

محمد محقق معاون دوم ریاست اجرایی پس از دیدار با زلمی خلیل زاد در یک کنفرانس خبری به فساد اخلاقی در ارگ واکنش نشان داد و گفت: رشوه گیری های جنسی در ارگ عادی سازی فحشا در دستگاه حکومت است.

وی رشوه گیری های جنسی در ارگ را موضوع بسیار شرم آور خواند و افزود که اگر چنین اتفاق در دیگر کشورهای دنیا به وقوع می پیوست، رییس جمهور و وزرای آن از حکومت استعفا می دادند اما در افغانستان گویا اتفاقی نیافته است.

وی تقرری های اخیر از سوی رییس جمهور را رشوه انتخاباتی خواند و افزود که در این اواخر در یک روز صد سفیر و ۳۰ قوماندان امنیه تعیین می گردد که این تعیین و تبدیل ها زمینه ساز تقلبات گسترده در انتخابات پیش رو خواهد بود.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com