اقدام نیک سرمربی تیم ملی فوتبال افغانستان

0

انوش دستگیر سرمربی تیم ملی فوتبال افغانستان اعلام کرده است حق پخش تلویزیونی مسابقه روز جمعه ۱۷جوزا۱۳۹۸ با تاجیکستان را از هزینه شخصی اش خریداری کرده است تا مردم بتوانند این بازی را تماشا کنند.

تیم ملی فوتبال افغانستان روز جمعه در دیداری تدارکاتی به مصاف تاجیکستان رفت که در پایان شاگردان انوش دستگیر برای نخستین بار موفق کسب یک تساوی در مقابل حریفان شان شدند.

حالا با گذشت سه روز از این مسابقه، دستگیر در صفحه فیس بوکش مدعی شده است که هیچ شبکه تلویزیونی در داخل افغانستان برای نشر قانونی این مسابقه با شبکه ورزش تاجیکستان تماس برقرار نکرده اند.

وی با ابراز ناراحتی بخاطر این مسئله، اعلام کرده است، یک ساعت قبل از شروع بازی مسئولان شبکه ورزشی تاجیکستان با حضور در رختکن تیم ملی به وی ابلاغ کردند، قصد دارند نشرات ماهواره ای خود را روی خاک افغانستان ببندند.

دستگیر مدعی شده است که هزینه پخش این مسابقه را از هزینه شخصی اش پرداخت کرده است که مردم افغانستان بتوانند این مسابقه را از طریق رسانه های داخلی و شبکه ورزش تاجیکستان تماشا کنند.

سرمربی تیم ملی فوتبال افغانستان از رسانه های داخلی کشور خواسته تا در آینده در قسمت پخش تلویزیونی مسابقات تیم ملی، تلاش بیشتری کنند، زیرا حق مردم است که مسابقات تیم ملی فوتبال کشورشان را فارغ از هر نتیجه ای تماشا کنند.

انوش دستگیر در پایان با اشاره به نتیجه به دست آمده در این مسابقه نیز گفت: امیدوارم از دیدن مسابقه لذت برده باشید. من شخصا از نتیجه راضی نیستم چون حق ما برد بود. اما تیم در مسیر پیشرفت قرار دارد و با یک برد یا باخت، پلان ما تغیر نخواهد کرد. همانطور که گفتم صعود در جام ملت های آسیا ٢٠٢٣ از جمله اهداف اساسی ما میباشد.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com