بازداشت یک گروه حرفوی اختطافچی در ولایت فاریاب

0

مقام های محلی در ولایت فاریاب از کشته شدن یک مجرم متکرر و سر دسته گروه جنایتکار و اختطافگر بنام ذکرالله طی عملیات خاص در منطقه خبر داده می افزایند که، چهار تن نیز دستگیر گردیده است.

پولیس قوماندانی امنیه ولایت فاریاب، روزجمعه ۱۷جوزاعملیاتی را جهت آزادسازی ۴ بانو از چنگ آد‌م‌ربایان در ولسوالی پشتونکوت این ولایت راه اندازی نمودند.

جنرال غیب الله سادات قوماندان امنیه فاریاب میگوید که، پیش ازچاشت روز گذشته اطلاع یافتند ذکرالله مجرم متکرر، جنایت کار حرفوی، سر دسته اختطافگران به ادامه جنایت هایش باز هم دست به اعمال نابخشودنی زده چهار زن را از اختطاف کرده بود.

سادات افزود در عملیاتی نیروهای امنیتی خانه ذکرالله را در قریه اونجلاد منطقه سبز محاصره کردند، نامبرده از خود مقاومت نشان داد سرانجام پس از ساعت ها درگیری از پا در آمد و چهار تن که یکی از آنان مجروح می باشد دستگیر گردیدند.

در پی این عملیات یک سرگروه آدم‌ربایان حرفوی در ولسوالی متذکره پس از آنکه بالای پولیس تیراندازی نمودند توسط نیروهای پولیس کشته شده و ۴ تن از زیردستانش که در اختطاف این بانو دست داشتند نیز بازداشت گردیده اند همچنان ۴ تن از بانوانی که از سوی اختطاف‌چیان ربوده شده بودند نیز آزاد ساخته شدند.

حبیب الله ارباب منطقه سبز میگوید:ذکرالله یک جنایت پیشه و قاتل حرفوی بود دو سال قبل محمد بابر نفیر زاده رییس شواری انکشافی ولسوالی پشتونکوت و یکی از شخصیت های با نفوذ را در داخل شهر میمنه تیرباران و به قتل رساند تا کنون هیچ کس نتوانسته بود وی را دستگیر و یا از بین ببرد با کشته شدن او وضعیت امنیت منطقه بهبود خواهد یافت.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com