کنفرانس خبری مربی و کپیتان تیم های ملی افغانستان و تاجیکستان

0

انوش دستگیر سر مربی و فرشاد نور کاپیتان تیم ملی فوتبال افغانستان در بازی دوستانه امروز جمعه ۱۷جوزا در برابر تاجیکستان در نشست خبری حضور یافتند.

در این نشست انوش دستگیر در خصوص بازی فردا برابر تاجیکستان صحبت کرد و گفت که تیم ما فرصت کافی برای آماده شدن به این بازی را داشت و ما توانستیم هر روز دو جلسه تمرین انجام دهیم، بازیکنان ما از آماده گی لازم برخوردار است و هرچند که این بازی یک بازی تدارکاتی می باشد ولی با آن هم ما همیشه برای پیروزی وراد میدان می شویم.

وی همچنان افزود که تیم تاجیکستان با توجه به تغیرات فراوانی که در ترکیب این تیم وارده شده است و بازیکنان جوانی در اختتیار دارد تیم قدرت مندی میباشد و آنها نیز همانند ما برای پیروزی به میدان می روند.

فرشاد نور که جدیدا به عنوان کاپیتان تیم ملی افغانستان انتخاب شده است  نیز گفت که تیم ما از آماده گی کاملی برخوردار است و ما میخواهیم برنده بازی فردا باشیم.

در پایان سرمربی تیم ملی فوتبال تاجیکستان یاد آور شد که تاجیکستان تجربه بازی با افغانستان را دارد، بازیکنان این تیم از کیفیت خوبی برخوردار هستند، و با توجه به اینکه ما میزبان هستیم و تیم ما نیز از آماده گی خوبی برخوردار می باشد بدون شک ما برای پیروزی وارد میدان خواهیم شد.

این بازی امروز جمعه ۱۷ جوزا در ورزشگاه پامیر شهر دوشنبه برگزار می شود، علاقه مندان می توانند این بازی را از شبکه ورزش تاجیکستان به طور زنده ساعت ۶:۳۰ شام تماشا نمایند.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com