بازدید رئیس عمومی گمرکات از گمرک سرحدی سپین بولدک

0

رئیس عمومی گمرکات محترم احمد رشاد پوپل همراه قومندان قطعهٔ محافظت و عملیات خاص تنفیذی محترم جنرال میرویس بابک  روز پنجشنبه ۲جوزا از گمرک سرحدی سپین بولدک دیدار بعمل آورد.

در این بازدید موصوف از تاسیسات گمرک سابقه سپین بولدک، تاسیسات بندروالی و تاسیسات گمرک سرحدی ویش از نزدیک مشاهده نمود و امکانات ایجاد زون صادرات و انتقال گمرک محصولی کندهار به سپین بولدک مورد غور قرار گرفت.

در اجندای این دیدار محترم پوپل همرای منسوبین گمرک، کمیساری، سکتور خصوصی و تاجران، کمیشنکاران و ترانسپورتران ملاقاتهای جداگانه داشته، مشکلات آنها را استماع و برای حل آن هدایات لازم صادر فرمودند.

در اخیر رییس عمومی گمرکات از نکته صفری و ازدحام لاریها نیز بازدید نمود و وعده سپردند که ریاست عمومی گمرکات اقدامات بموقع را بخاطر حل این مشکل ازدحام اتخاذ خواهد نمود.

همچنان به منسوبین گمرک وظیفه سپرد تا ساعات کاری را از ۱۰ ساعت به ۱۴ ساعت افزایش دهند و افزود که ما تلاش دارم تا بعد از هماهنگی با جانب پاکستان دروازه سپین بولدک مانند دروازه تورخم بطور ۲۴ ساعته فعال و باز نگهدارم و به مشکل کمبود پرسونل گمرک سرحدی سپین بولدک رسیدگی می نماییم.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com