بازداشت یک شبکه خطرناک جرمی در ولایت کابل

0

به گزارش زرنج نیوز به نقل از دفتر مطبوعات وزارت امور داخله روز پنجشنبه، ٢ جوزا ١٣٩٨سرباند یکی از خطرناکترین شبکه جرمی در کابل، لحظات قبل با ٣ تن از همکارانش کشته و ۴ تن دیگر شان بازداشت شدند.

خبر نامه افزوده است که عنایت قچی یکی از خطرناکترین سرباند گروه جنایت کار در مربوطات ناحیه چهارم شهر کابل با ٧ تن از همکارانش که مسلح و ملبس با یونفورم نظامی بودند، یک عراده واسطه نوع هایلکس را سرقت کرده و از ساحه فرار نمودند.

پولیس به تعقیب این سارقین اقدام نمود و در مربوطات ولسوالی پغمان پس از در گیری مسلحانه تعداد سه تن آنان را بشمول عنایت قچی سر باند این گروه جنایتکار از پا در آوردند و چهار تن دیگر شان از سوی نیروهای پولیس بازداشت شدند.

خبر نامه علاوه نمود که این فرد یکی از اهداف مهم وزارت امور داخله بود و تحت پیگرد پولیس قرارداشت که چندین بار با نیروهای امنیتی دست به درگیری های مسلحانه زده بودند.

عنایت قچی در بیشترین جرم ها در شهر کابل از جمله قتل های سازمان یافته، سرقت های مسلحانه، اختطاف و چپاولگری دست داشت.عنایت قچی شامل لست ١٣ نفری مجرمین سطوح بزرگ بود و قبلاً شهرت وی از سوی وزارت امورداخله به نشر رسیده بود.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com