حذف تیم ملی فوتبال ساحلی کشور از رقابتهای قهرمانی آسیا

0

تیم ملی فوتبال ساحلی کشور با یک برد و ۲ باخت از ادامه رقابتهای قهرمانی آسیا کنار رفت.

تیم ملی فوتبال ساحلی افغانستان دیروز به مصاف تیم تایلند که میزبانی این رقابتها را دارد رفت و با نتیجۀ ۲ صفر بازی را به تیم رقیب واگذار کرد.

قابل یاد آور‌ست که تیم ملی فوتبال ساحلی افغانستان در اولین بازی خود به مصاف تیم مالیزیا رفت که در وقت اضافه با نتیجۀ ۳ بر ۲ تیم مالیزیا را شکست داد و در بازی دوم از تیم فلسطین با نتیجۀ ۳ بر ۲ شکست خورد.

رقابت‌های آسیایی فوتبال ساحلی با حضور ۱۶ تیم آسیایی از ۷ مارچ سال جاری میلادی به میزبانی تایلند برگزار شده است. این رقابت‌ها در ۱۷ مارچ و با اعلام برندۀ این رقابت‌ها به پایان می‌رسد.

تیم‌هایی که به مقام اول تا سوم این رقابت‌ها دست یابند به عنوان نمایندگان آسیا به جام جهانی امسال که به میزبانی پاراگوی برگزار می شود، میروند.

رقابت‌های آسیایی فوتبال ساحلی هر دو سال یک بار در یکی از کشورهای آسیایی برگزار می‌شود و افغانستان در گروه خود مقام سوم و در مجموع ۱۳ تیم مقام ششم را به دست آورده است.

گفته می‌شود جام جهانی فوتبال ساحلی امسال به میزبانی پاراگوئه برگزار می‌شود و ۳ تیم از کشورهای آسیایی نیز در آن شرکت می‌کنند.

تیم فوتبال ساحلی کشور ما که برای چند ماه زیر نظر مربی ایرانی تمرین می‌کرد با وجود یک پیروزی، نتوانست به رقابت‌های بین‌المللی امسال راه یابد.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com