قتل یک کودک ۷ ساله در مدینه منوره به جرم شیعه بودن

0

واکنش ها به جنایت قتل کودکی در یکی از مناطق شهر مدینه منوره در غرب عربستان سعودی، که هفته گذشته رخ داد، در میان اهالی این شهر و کاربران فضای مجازی در عربستان سعودی همچنان ادامه دارد.

به نقل از رسانه های عربستان ، یک شهروند سعودی ۴۰ ساله در جنایتی وحشتناک، کودک سعودی ۶ ساله را در برابر چشمان مادرش به قتل رساند.

بر اساس این گزارش،، فرد قاتل «زکریا بدر علی الجابر» نام دارد، و راننده موتری بود که مادر کودک آن را به مقصد مرقد پیامبر اکرم اجاره کرده بود و زمانی که فرد جانی پس از فرستادن صلوات مادر کودک متوجه شد وی شیعه است، پس از متوقف کردن موتر اقدام به شکستن شیشه یکی از مغازه ها کرده و با استفاده از یک شیشه گلوی این کودک ۶ ساله را در مقابل چشمان مادرش برید.

شاهدان قتل این کودک ۶ ساله که به رغم فریادها و تلاش های مادر برای درخواست کمک، هیچ کمکی به وی نکردند، این اقدام را بسیار شوکه کننده توصیف کردند. گفته می‌شود مادر کودک مذکور که شاهد این قتل بوده و بیماری قلبی داشته است، به حالت کما رفته و به بیمارستان منتقل شده است.

کاربران فضای مجازی نیز با انتشار مطالبی نسبت به این جنایت واکنش نشان داده اند، یک کاربر توئیتر در این خصوص نوشته است: آیا نمی داند که مدینه حرم است و هر کس در آن بی حرمتی کند مستحق نفرین خداوند خواهد بود، آیا پیامبر به بریدن گلوی یک طفل هفت ساله راضی است؟ خداوند این کودک را بیامرزد و با زماندگان وی صبر دهد.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com