وزیر صحت عامه بهترین وزیر جهان

0

وزارت صحت عامه (بهداشت) افغانستان روز جمعه ۳۱ فوریه اعلام کرد، وزیر صحت عامه این کشور برنده جایزه «بهترین وزیر جهان» شده است.  این وزارت اعلام کرد، فیروزالدین فیروز، وزیر صحت عامه این کشور به عنوان بهترین وزیر در سطح جهان شناخته شد.

قرار است این وزیر جایزه خود را ماه جاری در شهر دبی در امارات متحده عربی کسب کند.

این وزارت اعلام کرد: جائزه بهترین وزیر دنیا در هفتمین گردهمایی سالانه سران حکومت جهان، که بتاریخ ۱۰ فوریه سال جاری در دبی دایر می گردد، با حضور بیش از ۴,۰۰۰ شرکت کننده از ۱۳۰ کشور، شامل رهبران جهان، پالیسی سازان، کارشناسان و نمایندگان سازمان‌های بین المللی، به دکتر فیروز اهداء خواهد شد. تعین این وزیر به عنوان بهترین وزیر توسط سازمان سران حکومت‌های جهان صورت گرفته است.

قابل ذکر است که جایزه بهترین وزیر به وزیرانی تفویض می گردد که خدمات شایانی را در راستای رفع نیازمندی‌های شهروندان‌شان انجام داده باشند.

هدف از این جایزه ارج گذاشتن به وزرایی است که خدمات عالی و استثنایی را در سطح خدمات غیرنظامی بشمول آوردن و تطبیق موفقانه اصلاحات انجام داده باشند. این کار سبب الهام بخشیدن و تشویق رهبران و فراهم کنندگان خدمات عامه در سطح جهان شده و آنها را انگیزه می دهد تا در حوزه های کاری شان نوآوری نمایند.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com