دیدار باتور دوستم با امرالله صالح

0

باتور دوستم رییس شورای مرکزی حزب جنبش ملی افغانستان  روز چهار شنبه ۱۹جدی با جمعی از معاونین این حزب ، ریس دفتر و مشاورین معاونیت اول ریاست جمهوری با امر الله صالح سرپرست وزارت داخله کشور دیدار نمود.

در این دیدار باتور دوستم ضمن ستایش از کارکرد ها و فعالیت های آقای صالح در زمینه تامین امنیت در کشور و نقش وی در رهبری نهاد های امنیتی، برای پیشبرد امور کاری در وزارت داخله آرزوی موفقیت کرد.

رییس شورای مرکزی حزب جنبش ملی همچنان پیام و سلام معاون نخست ریاست جمهوری را به آقای صالح وسیله شده افزود که وی به عنوان یک متجرب بخش امنیت نقش برازنده را در تامین امنیت در کشور ایفای خواهد کرد.

باتور دوستم در این دیدار به وضعیت دشوار امنیتی ولایت های شمالی افغانستان، بر توجه بیشتر رهبری وزارت داخله در زمینه تامین امنیت این مناطق تاکید ورزید.

در همین حال امر الله صالح سرپرست وزارت داخله کشور ضمن خرسندی از حضور باتور دوستم، گفت که برای تامین امنیت و ثبات در سراسر کشور تلاش های همه جانبه را انجام خواهد داد.

وی همچنان از نقش معاون نخست ریاست جمهوری در بخش نظامی یاد کرده، حضور وی را در کنار نیرو های امنیتی برای روحیه بخشیدن به این نیرو ها موثر عنوان کرد.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com