سفر والی ولایت نیمروز به ولسوالی چخانسور

1

پوهندوی دوکتور سید ولی سلطان در حالیکه داکتر سردارمحمد رحیمی معین سوادی آموزی وزارت معارف،قوماندان امنیه،رئیس امنیت، رئیس زراعت،شاروال زرنج،رئیس معارف و رئیس صحت عامه ایشان را همراهی میکردند صبح روز شنبه ۱۷عقرب جهت بررسی مشکلات و چالش های محیطی مردم وارد آن ولسوالی گردیدند.

والی نیمروز در این سفر با علمای کرام، متنفذین و سران اقوام ،جوانان و اهالی آن ولسوالی دیدار به عمل آوردند.

والی نیمروز بعد از دیدار و گفت و گو و استماع مشکلات مردم گفت: خشکسالی های اخیر دامنگیر اکثر ولایات کشور و بخصوص ولایت نیمروز بوده و مردم ما نیز در این خشکسالی ها دچار صدمات مالی زیادی شده اند.

دوکتور سید ولی سلطان افزود:اداره محلی تا حد توان در این رابطه در سدد کمک رسانی به کشاورزان و مالدارانی که از این خشکسالی ها متضرر گشته اند بوده است اما ما در تلاش هستیم که در حصه ای رسیده گی به مشکلات مردم آسیب دیده از طریق موسسات و نهادهای ملی و بین اللملی اقداماتی بیشتر کنیم.

در ادامه والی علاوه نمود: کار دیزان آب شرب ولسوالی چخانسور از منطقه علیلی تحت کار است و اعنقریب از طرف وزارت احیا و انکشاف دهات عملی خواهد شد تا مشکلات آب آشامیدنی مردم حل گردد.

وی همچنان اظهار داشت: اینکه تمام ولسوالان باید در جلسات اداری ولایت اشتراک ورزید تا مشکلات مردم را مستقیما” با رواسای دوایر در میان گذاشته و در حل آن اقدامات عملی صورت گیرد.

در اخیر شاروال زرنج،رئیس صحت عامه ،رئیس زراعت و رئیس معارف در بخشهای کاری مربوطه شان در رابطه به مشکلات مردم صحبت نمودند.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. مردم نازنین و فقیر نیمروز چقدر دلم به حال تان خون میشود. همین عکس ها که یک دعوت رسمی والی را به چخانسور نشان میدهد، تا چه
    اندازه فقیرانه ست. اما مردم با فرهنگ و با وقار نیمروز با آنهم از شخص والی خیلی مؤدبانه پذیرائی می کنند.
    امید است که والی نیمروز متوجه این نکته شده باشد و جهت رفاه مردم نازنین چخانسور کاری بکند.

نظر خود را بیان کنید

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com