تقرر حمیدالله کبیر بحیث معاون فنی و مسلکی ریاست عمومی تربیت بدنی

0

آقای حمیدالله کبیر که طی حکم مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان به حیث معاون فنی و مسلکی ریاست عمومی تربیت بدنی و سپورت مقرر گردیده اند، روز دوشنبه ۲میزان۱۳۹۷ طی محفلی به کارمندان و ورزشکاران معرفی و به کار آغاز نمود.

در این محفل که در مقر ریاست عمومی تربیت بدنی و سپورت برگزار شده بود، داکتر حفیظ الله ولی رحیمی رییس عمومی تربیت بدنی و سپورت و کمیته ملی المپیک، خلیل احمد شهیدزاده و غلام فاروق مجروح نماینده گان مردم در ولسی جرگه، اعضای رهبری ریاست تربیت بدنی و کمیته ملی المپیک، مسوولان و روسای برخی از اداره های دولتی، روسای برخی از فدراسیون ها و کارمندان این ریاست شرکت نموده بودند.

بعد از آنکه حکم مقام ریاست جمهوری اسلامی افغانستان توسط عارف پیمان مسوول اطلاعات و ارتباط عامه ریاست تربیت بدنی و سپورت به خوانش گرفته شد، داکتر حفیظ الله ولی رحیمی رییس عمومی تربیت بدنی و سپورت در رابطه به روند اصلاحات و تغیراتی که برای بهبود امور ورزش روی دست گرفته شده، قانونمند شدن نهادهای ورزشی و عرضه خدمات بهتر به ورزشکاران صحبت نمود.

وی ضمن اینکه از کارکردهای میرویس بهاوی قدردانی کرد، برای آقای حمیدالله کبیر نیز آروزی موفقیت نمود.

حمیدالله کبیر طی صحبتی از اعتماد مقام ریاست جمهوری و ریاست عمومی تربیت بدنی و سپورت سپاس گذاری کرده متعهد گردید که بتواند در همکاری با بزرگان و صاحب نظران ورزش کشته ورزش را به ساحل مقصود برساند.

همچنان آقای میرویس بهاوی از کارکردها و دستآوردهای سالهای خدمتش در اداره ورزش یاد آوری نموده برای آقای کبیر آرزوی موفقیت نمود.

آقای حمیدالله کبیر قبل از این به حیث آمر ورزشی ولایت هرات کار نموده، تحصیلات عالی در رشته حقوق و علوم سیاسی دارد، در بخش ورزش دارای کمربند دان ۳ در تکواندوی ITTAF می باشد.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com