حمله هوایی بالای یک قرارگاه مرکزی طالبان را در گرزیوان ولایت فاریاب

1

شب گذشته نیرو های کوماندو تحت قومنده بصیر اندرابی رئیس ارکان کندک پنج ذولفقار ، بالای قرارگاه مولوی حمیدالله دانش ولسوالی تشکیلات طالبان برای گرزیوان حمله کردند و تلفاتی را به طالبان وارد ساختند .

دفتر مطبوعاتی قطعات عملیات های خاص لوای کوماندو مدعی است که به شمول ملا انعام الله، ملا نور احمد و ملا احمدشاه مشهور به غضنفر از قومندانان طالبان گرزیوان کشته ، و یازده تن از جنگجویان طالبان نیز زخمی شده اند.

اما مولوی دانش تنها کشته شدن سه تن از طالبان به شمول ملا انعام الله را تائید نموده مدعی است که در این رویداد سه فرد ملکی که در مهمانخانه طالبان بود تیز کشته شده است .

در همین حال پولیس فاریاب از تخریب دها جنگ افزار و غنایم جنگی به دست نیرو های دولتی در این رویداد خبر میدهد و می گوید ، این عملیات شبانه نیرو های کوماندو توسط قوایی هوایی نیرو های خارجی( حمایت قاطع) که حمله هوایی را نیز در پی داشت همراهی گردید .

گرزیوان یکی از ولسوالی های کوهستاتی فاریاب است که از پنج ماه به اینسو جز مرکز و دو قریه ها باقی تمام محلات اش در کنترول طالبان افتاده و برای حفظ مرکز این ولسوالی نیز تعدادی از نیرو های کوماتدو جابجا هستند .

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. خدا لعنت کنه طالبان وحشی غلامان پاکستان ــ زنده باد نیروهای امنیتی افغانستان عزیز ما ـــ خدا نابود کنه تمام دشمنان ملت و دولت مارا خدایا خودت کشور ما را از تمام، ظالمان نجات بده و صلح امنیت خوب پایدار در کشور رنج دیده ای ما برقرار کن به لطف خودت خــــــــــــــــــدا یا ـــــــ

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com