معرفی رئیس جدید موسسه تحصیلات عالی ولایت فراه

0

پوهنیار محمد یونس امینی بحیث رئیس جدید موسسه تحصیلات عالی ولایت فراه به کارمندان و اساتید آن موسسه تحصیلی معرفی گردید.

طی یک مراسمی ضمن اشتراک مقامات محلی و نظامی، اساتید، روئسای ادارات ملکی، پوهنتون و موسسه تحصیلات عالی خصوصی غرجستان و ابونصر، نهاد های جامعه مدنی، بزرگان و وکلای نواحی شهر، شورای ولایتی و شخصیت های علمی حضور داشتند.

در این مراسم محمد موسی نظری معاون و سرپرست مقام ولایت ضمن قدردانی از رئیس سابقه (مشکانی) تبریکات خویش را به رئیس جدید پوهنیار محمد یونس امینی ارایه نموده و خواستار تغیرات در عرصه های کیفیت و ارتقای علم و دانش در سطح موسسه تحصیلات عالی فراه گردید.

معاون و سرپرست مقام ولایت از مردم خواست تا با اتحاد و همدلی در راستای تعلیم و تربیه اولاد های خود کوشش نموده و وعده همکاری را با این موسسه اعلام نمود.

در این مراسم سخنرانان هر یک دادالله قانع عضو شورای ولایتی، عبدالوکیل رئیس شورای شهر، استاد حمیدالله خان رحمانی، استاد حسیب الله نیازی، همایون شهیدزاده به نماینده گی جوانان پیرامون تعلیم و ارزش آن بحث نمودند و از رئیس جدید موسسه تحصیلات عالی اعلام حمایت کردند.

رئیس جدید موسسه تحصیلات عالی فراه در سخنان خود یکی از اهداف اساسی خود ایجاد همدلی و اخوت و هماهنگی میان اساتید موسسه و محصلین ایجاد خواهد نموده و به همکاری های مردم و مقامات حکومت محلی چالش ها و مشکلات این موسسه را حل خواهد کرد.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com