حمایت مردم نیمروز از طرح اعلان آتش بس رئیس جمهور

0

بیش از صدها تن از مردم ولایت نیمروز طی گردهمائی حمایت و پشتیبانی شانرا از طرح اعلان آتش بس جلالتمآب رئیس جمهور کشور که از ۲۷ رمضان الی سوم عید سعید فطر را در بر میگیرد اعلان نمودند.

دراین گردهمائی انجینیر محمد سمیع والی نیمروز، معاون مقام ولایت، شماری از روسای ادارات ملکی و نظامی، رئیس و اعضای شورای ولایتی، علمای کرام، بزرگان اقوام و شماری از اعضای جامعه مدنی و جوانان حضور داشتند.

والی نیمروز طی سخنانی در این گردهمائی گفت؛ از طرح اعلان آتش بس رئیس جمهور کشور حمایت همه جانبه نموده و از اعلان آتش بس مخالفین مسلح نیز استقبال مینمائیم.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز صلح را یک نیاز مبرم خوانده و تنها راه رسیدن به آنرا گفتگو و رفتن به میز مذاکره دانست.

والی نیمروز در بخشی دیگر از سخنان شان از عملکرد موفقانه مل پاسوال خواجه جیلانی ابوبکر قوماندان امنیه نیمروز به نیکی یاد نموده و با بیان اینکه تغیری و تبدیلی یک اصل است، از تلاش های قوماندان امنیه نیمروز بمنظور تامین امنیت دراین ولایت تشکری نمود.

مولوی گل احمد احمدی عضو شورای ولایتی نیمروز اعلان آتش بس را یک فرصت مناسب دانسته، ضمن استقبال از ازین آتش بس ابراز امیدواری نمود تا این آتش بس مقدمه ای به صلح پایدار در آینده باشد.

جنرال عبدالرحیم چخانسوری معاون زون جنوب غرب پولیس نیز طی سخنانی از کارکرد قوماندان امنیه نیمروز قدردانی کرد.

مل پاسوال خواجه جیلانی ابوبکر قوماندان امنیه نیمروز امنیت نسبی این ولا را حاصل مدیریت درست مقام ولایت و همکاری همه جانبه مردم نیمروز بیان نمود و از مردم نیمروز در همکاری با حکومت وحدت ملی قدردانی کرد.

شایان ذکر است که عبدالرقیب مبارز اندرابی بجای مل پاسوال خواجه جیلانی ابوبکر به صفت قوماندان امنیه جدید نیمروز تعیین گردیده است

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com