دیدار والی نیمروز با شماری از بزرگان اقوام و متنفذین ولسوالی دلارام

1

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز درحالیکه معاون مقام ولایت، قوماندان امنیه ، رئیس امنیت ملی، محمد صدیق چخانسوری معاون و مولوی گل احمد احمدی عضو شورای ولایتی نیمروز با ایشان همراه بودند با شماری از بزرگان ولسوالی دلارام ولایت نیمروز دیدار نمودند.

دراین دیدار چند تن از بزرگان اقوام ولسوالی دلارام طی سخنان جداگانه ای خواهان توجه و رسیدگی مقام ولایت به مشکلات آن ولسوالی شده و از حکومت محلی خواستند تا در بخش های مختلف بمنظور تامین رفاه اجتماعی اقدام نماید.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز رسیدگی به مشکلات مردم را از اولویت های کاری خود دانسته افزود؛ حکومت محلی نیمروز وظیفه خود میداند تا در تمامی بخش ها به مردم این ولا پاسخگو باشد.

والی نیمروز اضافه کرد؛ مطابق به قانون اساسی کشور که برابر با اصول و شریعت اسلامی است گام خواهیم برداشت و در تامین رفاه اجتماعی به مردم بی دریغ اقدام خواهیم نمود.

مقام ولایت نیمروز با تاکید براینکه هر شهروند نیمروز آزاد است تا از حق و حقوق خویش برخوردار باشد، خدمت به مردم و توجه به مشکلات آنهارا وظیفه اساسی حکومت محلی نیمروز دانست.

شایان ذکر است که در پایان این دیدار بمنظور رسیدگی و حل مشکلات مردم ولسوالی دلارام هیئتی متشکل از برخی از ادارات محلی و ۵ تن از بزرگان آن ولسوالی تشکیل و روی رفع مشکلات بحث و تبادل نظر خواهند نمود.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. عکس دوم از بالا، از نگاه این افراد بی اعتمادی به گفتار والی نمایان است.
    والی های سابق ولسوالی خاشرود/دلارام را به طالبان واگذاز کرده بودند.
    والی فعلی فقط وظیفه دارد که عایدات گمرک و دیگر عایدات نیمروز را به کابل بفرستد.
    دیده شود که در آینده ازین وعده های سرخِرمن چی بور می شود.

نظر خود را بیان کنید

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com