برگزاری جشن فراغت زبان آموزان اکادمی زبان معرفت با حضور والی نیمروز

0

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز در مراسم هفتمین جشن فراغت زبان آموزان اکادمی زبان معرفت که با حضور صدها تن از جوانان برگزار گردید اشتراک نمود.

انجینیر  سمیع  طی سخنانی دراین مراسم درمورد رشد و تقویت معارف صحبت نموده افزود؛ براساس هدایت رئیس جمهور کشور امسال سال معارف است و معارف کشور باید تقویه و رشد داده شود.

والی نیمروز همچنان در مورد روند ثبت نام رای دهنده گان صحبت نموده اضافه کرد؛ حضور مردم در روند ثبت نام رای دهنده گان باعث سهیم شدن آنان در تعیین وکلای خود شده و ازین طریق مردم با تعیین نماینده گان دلسوز در آبادی و پیشرفت کشور خود نقش مهمی را ایفا میکنند.

وی نقش جوانان را در روند ثبت نام رای دهنده گان ارزنده خوانده و از جوانان خواست تا دراین روند بی درنگ اقدام نمایند.

مولوی بشیر احمد خطیبی یکتن از علمای نیمروز معارف را مسیر روشنایی و تقویه آنرا مهم دانسته، ضمن توجه بیشتر مسئولین دراین بخش، از جوانان خواست تا درکنار علوم عصری، علوم دینی را نیز بیاموزند.

رئیس معارف ولایت نیمروز طی سخنانی از توجه حکومت محلی در رشد و انکشاف معارف تشکری نموده، از مردم خواست تا فرزندان خود را به مکتب فرستاده و در حمایت از معارف سعی و تلاش نمایند.

حاجی مسعود حکیمی عضو شورای ولایتی نیمروز نقش جوانان را در آبادی کشور مهم خوانده و از آنان خواست تا تحصیلات شانرا به سویه عالی ادامه دهند.

این در حالیست که رئیس جمهور کشور امسال را سال حمایت از معارف نام گذاری شده است.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com