دیدار وزیر انرژی و آب با دهاقین ولایت نیمروز

0

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز درحالیکه علی احمد عثمانی وزیر انرژی و آب، فریده حمیدی نماینده مردم نیمروز در پارلمان، بازمحمد ناصر رئیس و اعضای شورای ولایتی حضور داشتند با جمعی از دهاقین ولایت نیمروز دیدار و ملاقات نمودند.

دراین دیدار در مورد سفر هیئت ولایت نیمروز به ولایت هلمند، مشکلات کم آبی و گفتگو با مقامات محلی هلمند بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز در مورد تثبیت حقابه ۲۰ فیصدی ولایت نیمروز صحبت نموده افزود: آنچه در توان حکومت محلی نیمروز در رابطه با حل مشکلات حقابه و کم آبی دراین ولا بوده اقدامات صورت گرفته و همواره تلاش شده تا مشکلات موجوده حل گردد.

والی نیمروز اضافه کرد: مشکل نبود آب سراسری و تمام کشور را با مشکلاتی مواجه ساخته است و خوشبختانه در حوزه دریائی هلمند مقداری آب موجود است و فیصله صورت گرفت تا حقابه نیمروز بصورت دوامدار داده شود.

باز محمد ناصر رئیس شورای ولایتی نیمروز در مورد مشکلات کم آبی دراین ولا صحبت نموده و ابراز امیدواری نمود تا این مشکلات به زودی حل گردد.

حاجی ظاهر عرب به نمایندگی از دهاقین از حکومت محلی نیمروز بمنظور تلاش های شان در برطرف سازی و حل مشکلات آب تشکری نموده و خواهان توجه بیشتر مسئولین در زمینه گردید.

علی احمد عثمانی وزیر انرژی و آب در رابطه به اهمیت منابع آبی کشور و توجه جدی رهبری حکومت وحدت ملی در زمینه سرمایه گذاری برای مهار آب های کشور در حوزه غرب و سایر حوزه ها معلومات داده و از توزیع عادلانه آب بر اساس یک اصل پذیرفته شده یاد آور گردید.

این در حالیست که انجینیر محمد سمیع والی نیمروز، علی احمد عثمانی وزیر انرژی و آب، فریده حمیدی نماینده مردم نیمروز در پارلمان، بازمحمد ناصر رئیس و شماری از اعضای شورای ولایتی بمنظور حل مشکلات حقابه و کم آبی در ولایت نیمروز عازم ولایت هلمند گردیده و با مقامات محلی آنولا بحث و گفتگو نمودند.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com