آغاز هفته تنظیف شهر در نیمروز

0

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز با حضور در شهر زرنج در پاکی و صفائی شهر سهم گرفت.

والی نیمروز درحالی در پاکی و صفائی شهر زرنج سهم گرفت که رئیس شورای ولایتی و برخی دیگر از مسئولین محلی این ولای نیز حضور داشتند.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز پاکی و صفائی را جزئی از ایمان دانسته و از مردم نیمروز خواست تا در پاکی و صفائی شهر و محیط زیست خود کوشا باشند.

مقام ولایت نیمروز حفظ محیط زیست و محیط پاک را در سلامت انساها مهم خوانده افزود: پاک نگهداشتن شهر وظیفه هر فرد بوده و تمام مردم باید کوشش نمایند تا در جاده ها و اماکن عمومی از ریختن آشغال خودداری ورزند.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز از قیر ریزی ۵ کیلومتر سرک توسط شاروالی زرنج درسال جاری خبرداده و از مردم خواست تا محصول صفائی خویش را تحویل نموده و ازین طریق خدمات شاروالی بصورت بهتر عرضه گردد.

باز محمد ناصر رئیس شورای ولایتی نیمروز، وظیفه شاروالی را بسیار مهم دانسته و نقش مردم را در پاکی و صفائی شهر اثرگزار توصیف نمود.

نورالرحمن هوتک شاروال شهر زرنج نیز ارائه خدمات رایگان را وابسته به تحویل پول صفائی دانسته و از مردم خواست تا در پاکی و صفائی شهر سهم بگیرند.

شایان ذکر است که هفته کمپاین تنظیف شهر که از سوی شاروالی شهر زرنج راه اندازی شده است از تاریخ ۲۵ حمل ۱۳۹۷ الی ۲ ثور ۱۳۹۷ ادامه خواهد داشت.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com