برگزاری مراسم عروسی دسته جمعی در نیمروز

2

عروسی ۴۰ زوج جوان در یک اقدام خیرخواهانه بصورت دست جمعی در نیمروز برگزار گردید.

در مراسمی که به همین مناسبت در یکی از سالون های شهر زرنج برگزار گردیده بود انجینیر محمد سمیع والی نیمروز با شماری از مسئولین نیز اشتراک ورزیده بودند

والی نیمروز انجام عروسی دست جمعی را یک عمل شایسته و نیک عنوان نموده افزود: مطابق به اصول و ارزش های اسلامی از اسراف و مصارف گزاف باید جلوگیری صورت گیرد.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز با تاکید براینکه باید کاری انجام دهیم که مطابق به ارزش های اسلامی باشد، از بنیاد خیریه حبیب یار بمنظور تمویل مالی این عروسی دسته جمعی قدردانی نمود.

رئیس محاکم استیناف ولایت نیمروز نیز طی سخنانی ازین اقدام ستایش نموده و آنرا یک عمل خیر و اسلامی دانسته، درمورد قانون جدید نافذه در مورد عروسی ها معلومات داده و آنرا بمنظور جلوگیری از مصارف گزاف ارزنده خواند.

حاجی مسعود حکیمی عضو شورای ولایتی نیمروز طی سخنانی از بنیاد خیریه حبیب یار تشکری نموده و از سایر تجار ملی خواست تا دراین راستا پیشگام شوند.

شایان ذکر است که این سومین باریست که در ولایت نیمروز عروسی های دسته جمعی برگزار میگردد که این بار بنیاد خیریه حبیب یار عروسی ۴۰ زوج را بصورت دسته جمعی برگزار نموده و مبلغ یک صدهزار افغانی نیز جهت تامین جهیزیه به هر خانواده تازه تشکیل اهدا نمود.

اشتراک:

۲ دیدگاه

 1. این عمل نیک و خیرخواهانۀ آقای حبیب یار در خور ستایش است.
  اگر یک کمی در معرفی بنیاد خیریه حبیب یار می نوشتید و یک عکس این انسان شریف
  و خیر خواه را برجسته می ساختید، وظیفۀ ژورنالیستی یا خبرگزاری تانرا به صورت خوب
  آن اجرا کرده بودید. متاسفانه در هرگزارش همواره عکس های والی و اعضای شورای ولایتی
  نیمروز برجسته نشان داده می شوند، گرچه در اصل موضوع کدام رول برجسته ای نداشته اند.
  بطور مثال در همین گزارش.

نظر خود را بیان کنید

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com