سفر جنرال نیکلسون به ولایت فراه

0

جلسه مشترک نظامی تحت ریاست دگرجنرال عبدالبصیر سالنگی والی فراه با اشتراک جنرال نیکلسون قوماندان عمومی حمایت قاطع در افغانستان و هیئت همراه اش، مسؤلین نظامی فراه، رئیس و اعضای شورای ولایتی، قوماندانان قول اردوی ۲۰۷ ظفر و زون ۶۰۶ انصار تدویر گردید و پیرامون عملیات های تصفوی اخیر در ولسوالی بالابلوک بحث و گفتگو نمودند.

دگرجنرال عبدالبصیر سالنگی والی فراه این عملیات را بسیار موثر خوانده گفت: این عملیات با دست آورد های خوبی پیش رفته است و باید تا پاکسازی کامل ادامه داشته باشد.

والی فراه تاکید کرد که باید قوت دشمن از این هم بیشتر کاسته شود تا بیزها و پایگاه های نیروهای امنیتی در شاهراه و برخی از ساحات ایجاد گردد.

در عین حال فرید بختور رئیس شورای ولایتی و جمیله امینی عضو شورای ولایتی از نیروهای امنیتی و دفاعی اظهار قدردانی نموده که از خود شهامت و دلیری نشان داده و بسیاری از ساحات را از جود مخالفین پاکسازی کرده اند.

آنها از قوماندان حمایت قاطع خواستند تا همواره با نیروهای امنیتی ودفاعی افغان همکار باشند؛ و توجه جدی به سرحدات این ولایت نمایند.

جنرال نیکلسون قوماندان عمومی ماموریت حمایت قاطع در افغانستان از دست آورد های نیروهای حمایت قاطع و نیروهای امنیتی و دفاعی افغان در این عملیات یادآور شده گفت:” این چهارمین سفر من به ولایت فراه است و توجه حمایت قاطع به ولایت فراه و مردم اش زیاد بوده است، ما با شما هستیم و با شما خواهیم بود”.

جنرال نیکلسون در صحبت های خود از همچو عملیات ها در برخی از ولایات نیز یادآور گردید افزود که بخاطر سرکوب کردن مخالفین و از بین بردن مرکز تولیدات مواد مخدر مخالفین این عملیات ها به راه انداخته شده و تا پاکسازی شان ادامه خواهد داشت.

وی تاکید کرد که ماموریت حمایت قاطع در هر زمانی که وضعیت امنیتی روبه تهدید بلند برود عملیات های حمایت قاطع آغاز خواهد گردید.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com