والی نیمروز: مردم پول میترهای آب را پرداخت نمایند

0

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز در مراسمی که بمنظور حل مشکلات کم آبی در نیمروز برگزار گردیده بود از مردم خواست تا پول میترهای آب را تادیه نمایند تا از آب آشامیدنی بهره مند گردند.

دراین مراسم که در حضور انجینیر حمید الله یلانی رئیس شرکت آبرسانی و کانالیزاسیون شهری افغانستان و با اشتراک محمد نادر بلوچ نماینده مردم در مجلس سنا، برخی از روسای دوائر ملکی و نظامی، رئیس و اعضای شورای ولایتی، علمای کرام، اعضای جامعه مدنی، و جمعی از کشاورزان برگزار گردیده بود در مورد مشکلات کم آبی، تادیه پول برق و خدمات عمومی بحث و گفتگو صورت گرفت.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز مشکلات کم آبی در سطح کشور و نیمروز را تهدید کننده دانسته افزود:از مسئولین خواست ما اینست تا دربخش آبرسانی در نیمروز توجه جدی نمایند و آنعده کسانیکه پول میترهای آب را تادیه ننموده آب های شان قطع خواهد شد.

والی نیمروز گفت: بمنظور خدمات بهتر و عام المنفعه نیاز است تا مردم پول میترهای آب و برق را تادیه و در پاکی و صفائی شهر با شاروالی همکاری نموده و در ارائه خدمات عمومی سهیم باشند.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز از نیروهای امنیتی جهت تامین امنیت بهتر تشکری نموده، انکشاف و تطبیق پروژه هارا حاصل امنیت خوب دانسته و خواهان همکاری مردم در بخش تامین امنیت بهتر گردید.

انجینیر حمیدالله یلانی نیز طی سخنانی از مردم نیمروز به نیکی یاد نموده و وعده سپرد تا مشکلات کمبود میترهای آب را هرچه عاجل برطرف ساخته و در سیستم آبرسانی نیمروز اقدامات جدی نماید.

محمد نادر بلوچ ضمن بیان مشکلات عمده مردم، از تطبیق پروژه های عام المنفعه استقبال نموده و از مردم خواست تا با حکومت خویش در بخش های گونه گون همکار باشند.

باز محمد ناصر رئیس شورای ولایتی نیز ضمن اشاره به مشکلات مردم دربخش آبرسانی از انجینیر حمیدالله یلانی خواست تا با ایجاد یک طرح جامع مشکلات کم آبی در نیمروز را برطرف سازد.

مولوی حزب الله مولوی زاده رئیس ارشاد، حج و اوقاف ولایت نیمروز کم آبی در نیمروز را مشکل حیاتی دانسته و از مسئولین خواست تا دراین بخش توجه لازم نمایند.

این در حالیست که امسال مشکل کم آبی سراسر کشور را تهدید نموده و کشاورزان را با خطرات جدی مواجه ساخته است.

 

 

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com