معرفی شاروال شهر زرنج ولایت نیمروز

0

الیوم چهارشبنه مورخ ۸ حمل ۱۳۹۷ نورالرحمن «هوتک»بصفت شاروال جدید التقرر شهر زرنج ولایت نیمروز معرفی شد.

آقای هوتک امروز طی مراسمی باشکوه و ویژه در تالار قصر نوین از سوی انجینیر محمد سمیع والی ولایت نیمروز با حضور داشت ، ریس و اعضای محترم شورای ولایتی، روسای دوایر دولتی ،وکلای گذر، شورای مشورتی،جامعه مدنی، علما وبزرگان اقوام به صفت شاروال زرنج معرفی گردید.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز ضمن تبریکی به شاروال شهر زرنج گفت: ریاست شاروالی واقعاَ به یک فرد با تجربه، مردمی، فرهنگ دوست و با استعداد ضرورت دارد و این فرد باید کسی باشد که از جوانان و فرهنگ این دیار آگاهی داشته باشد. من خوشحال هستم که آقای هوتک با تمام این معیارات آشنایی دارد و علاقمند خدمت است.

والی نیمروز افزود: امیدوارم با روی کار آمدن آقای هوتک، هماهنگی های بیشتر و ارتباطات خوب با تمامی ادارات تأمین گردد، چرا که اهداف همه ما خدمت به مردم است،و از فعالیت ها و کارکرد محترم چخانسوری محترم والی صاحب تشکرمیکنم.

در همین حال مسعود چخانسوری آمر مالی و اداری و سر پرست پیشین ریاست شاروالی نیمروز پس از عرض تبریکی به شاروال جدید این اداره گفت: “به نمایندگی از کارمندان ریاست شاروالی تعهد می‌سپارم تا از برنامه‌های مفید آقای هوتک در راستای خدمات‌رسانی به شهروندان شهر زرنج حمایت و همکاری همه‌جانبه نمایم و آرزومندم پس از تقرر شاروال جدید شهر زرنج، چالش‌های موجود از بین برود.

در ختم مراسم آقای هوتک شاروال نیمروز ضمن تشکر از حاضران، گفت: “از دکتور محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور تشکر می‌کنم که اعتماد نمود و این مسئولیت را به من واگذار کرد و تلاش می کنم تا گوشه ای از مشکلات شهر را حذف کنم”.

آقای هوتک ضمن آرزوی موفقیت برای عموم همکاران خود در ریاست شاروالی شهر زرنج شده، خواهان تلاش های بیشتر در این عرصه شد.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com