برتری تیم فوتبال کشور در برابر تیم کمبودیا

0

تیم ملی فوتبال کشور روز گذشته سه‌شنبه ۷حمل در آخرین دیدارش در رقابت‌های راه‌یابی به جام ملت‌های آسیا، توانست کمبودیا را با حساب ۲-۱ شکست بدهد و نخستین بردش را در این رقابت‌ها، تجربه کند.

بازی در نیمۀ نخست با برتری ملی‌پوشان فوتبال کشورمان همراه بود و بازیکنان تیم ملی کشور توانستند حملات خوبی را روی دروازه کمبودیا ایجاد کنند.

حملات تیم ملی فوتبال کشور روی دروازه تیم فوتبال کمبودیا ادامه پیدا کرد، تا این‌که ملی‌پوشان فوتبال کشور توانستند در دقیقۀ ۲۶بازی توسط جبار شرزه، به گل برسند، روی پاس مصطفی آزادزوی بود که جبار شرزه توانست دروازه تیم ملی فوتبال کمبودیا را باز کند.

در ادامه، هردو تیم موقعیت‌های روی دروازه یک دیگر انجام دادند، اما هیچ‌کدام از این موقعیت‌ها به گل تبدیل نشد تا این‌که، در دقایق آخر نیمۀ نخست بازی، بازهم جبار شرزه موفق شد توسط پاس مصطفی آزادزوی گل دوم خود و تیم‌اش را به‌ثمر برساند تا نیمۀ نخست با برتری شاگردان فیستر به‌پایان برسد.

بازی در نیمۀ دوم نیز با برتری ملی‌پوشان کشور آغاز گردید و شیران خراسان می‌توانستد روی موقعیت‌های که ایجاد کردند، به گل برسند اما در ضربات نهایی ناکام بودند.

در دقیقۀ ۶۹بازی بود که کمبودیا یکی‌از گل‌های خورده‌اش را جبران کرد، روی پاس کارنر از سمت راست زمین و تعلل مدافعان فوتبال کشور، بازیکن شماره ۶ کمبودیا توانست یکی‌از گل‌های خورده را جبران کند.

در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه‌های دوتیم رخ نداد تا این‌که بازی با حساب ۲-۱ شاگردان فیستر به‌پایان رسید.

تیم ملی فوتبال کشور با این پیروزی، پنج‌امتیازی شد و از رسیدن به جام ملت‌های آسیا، بازماند.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com