ادعای رابطه نامشروع معاون دوم مشرانو جرگه با یک زن متاهل

0

یک مرد ادعا کرده که محمدآصف صدیقى معاون دوم مجلس سنای افغانستان، خانم وى را فریب داده، با وى رابطۀ جنسى برقرار کرده و آنها را به مرگ تهدید کرده که این موضوع را نباید افشا کنند.

شخصی بنام انجنیر فریدون که در حال حاضر در منطقه کارته نو شهر کابل زندگى می‌کند و به حیث انجنیر در ولسوالى کجکى ولایت هلمند ایفاى وظیفه می‌کند با اسنادی زیاد مدعى شده که محمد آصف صدیقى معاون دوم مشرانوجرگه افغانستان، خانم و دخترش را ربوده و آنان را برای ۱۶ روز به گروگان گرفته است.

فریدون گفت که محمد آصف صدیقی با همسرش رابطه جنسی برقرار کرده و بر وی فشار آورده تا از فریدون طلاق بگیرد. به گفتۀ وى، زمانیکه آنان از این موضوع خبر شدند، خانم و دختر وى را به خانۀ امن تسلیم نموده و به خانمش گفته که اگر به خانۀ خود بروند؛ پس اعضاى خانواده‌اش او را خواهند کشت.

فریدون گفت که محمد آصف صدیقی خسر و اعضاى دیگر خانواده وى را به مرگ تهدید کرده که نباید این موضوع را با حکومت و رسانه‌ها شریک سازند. موصوف گفت: براى اینکه در خانه امن نگهدارى شود، صدیقى به وى قضیه خشونت فامیلى ایجاد کرده است.

فریدون یک ویدیوى کوتاه، نوار صوتى و کاپى چند پیام را نیز به دسترس رسانه ها قرار داده و گفته است که این همه اسنادى می‌باشد که اظهارات وی را علیه معاون دوم مشرانو جرگه افغانستان ثابت می‌سازد.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com