افتتاح شرکت تولیدی مواد شوینده نیمروز زرنج

0

 

شرکت تولیدی مواد شوینده نیمروز زرنج توسط انجینیر محمد سمیع والی نیمروز افتتاح و به فعالیت آغاز نمود.

در مراسم افتتاحیه شرکت متذکره قوماندان امنیه نیمروز، علمای کرام، برخی از بزرگان اقوام، نماینده شورای مردمی و اعضای جامعه مدنی نیز حضور داشتند.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز افتتاح شرکت تولیدی مواد شوینده نیمروز زرنج را به مردم این ولا تبریک گفته اضافه نمود؛ امروز گام دیگری در توسعه و انکشاف تولیدات داخلی و پیشرفت اقتصادی برداشته شد که با آغاز به فعالیت شرکت تولیدی مواد شوینده نیمروز زرنج مردم بخشی از نیازمندی های خویش را به سهولت و به قیمت ارزان بدست خواهند آورد.

والی نیمروز گفت؛ تولیدات داخلی و استفاده از آنها در توسعه و خودکفائی اقتصادی بسیار با اهمیت است و مردم استفاده و خرید از تولیدات داخلی را باید ترجیح دهند.

مولوی عزیز احمد خطیبی طی سخنانی آغاز به کار شرکت تولیدی مواد شوینده نیمروز زرنج را گامی مثبت و ارزنده خوانده و از سرمایه گذاران آن جهت کسب روزی حلال قدردانی نمود.

این در حالیست که شرکت تولیدی مواد شوینده نیمروز زرنج با هزینه ۴۵ میلیون افغانی با سرمایه گذاری دو تن از تجاران ملی و با استخدام ۲۵ تن از جوانان و تولیدات مایع ظرفشوئی، مایع دستشوئی، شیشه پاک و واتکس شروع به فعالیت نموده که قرار است در آینده فاز دوم و سوم آنکه تولیدات پودر و صابون لباسشوئی، جرم گیر و لوله بازکن میباشد، آغاز به کار نماید.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com