اعطای لقب (رهبر منطقه) به رئیس جمهور توسط مردم نیمروز

1

مردم ولایت نیمروز طی گردهمائی ضمن حمایت و پشتیبانی از پروژه تاپی و دیگر برنامه های اقتصادی حکومت وحدت ملی، لقب رهبر منطقه را به رئیس جمهور اهدا کردند.

دراین گردهمائی انجینیر محمد سمیع والی نیمروز، داکتر کمال سادات معین امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ، الحاج عبدالکریم براهوی و الحاج نجیب الله ناصر مشاورین ریاست جمهوری، رئیس و اعضای شورای ولایتی، الحاج غلام دستگیر آزاد والی اسبق نیمروز، بزرگان اقوام و برخی از جوانان اشتراک ورزیده بودند.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز پس از بازگشت از مراسم گشایش کار پروژه تاپی که در هرات برگزار گردیده بود، در گردهمائی مردم نیمروز افتتاح آغاز کار پروژه تاپی را تبریک گفته افزود؛ پروژه تاپی یک دهلیزی اقتصادی ملی و منطقه ای را به هم وصل مینماید که جایگاه افغانستان را در منطقه تثبیت خواهد ساخت.

والی نیمروز گفت؛ عواید کشور افغانستان از پروژه تاپی سالیانه مبلغ ۴۰۰ میلیون دالر خواهد بود که بر علاوه آن زمینه اشتغال زائی را به هزاران تن از جوانان مساعد ساخته است.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز ضمن اعلان حمایت و پشتیبانی از پروژه تاپی، از مردم ولایت نیمروز خواست تا از پروژه های بزرگ ملی حمایت، حفاظت و پشتیبانی نمایند.

داکتر کمال سادات از برنامه های رئیس جمهور به نیکی یاد نموده و از جوانان خواست تا در کنار حکومت وحدت ملی در اتحاد و حمایت از پروژه های عام المنفعه گام بردارند.

الحاج نچیب الله ناصر نیز پروژه تاپی را با اهمیت و یک پروژه مهم ملی خوانده و از آغاز کار آن در افغانستان ابراز خرسندی نمود.

باز محمد ناصر رئیس شورای ولایتی نیمروز به نمایندگی از مردم این ولا، حمایت و پشتیبانی شانرا از پروژه تاپی و سایر برنامه های حکومت وحدت ملی اعلان نمودند.

شایان ذکر است که در پایان این گردهمائی، اشتراک کننده گان از بهر برنامه های ملی و بنیادی رئیس جمهور کشور، لقب (رهبر منطقه) را به محمد اشرف غنی رئیس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان اهدا نمودند.

اشتراک:

۱ دیدگاه

 1. تصویر اول از چپ به راست:
  فرد اول: صادف ترین و پاکترین اهل نیمروز
  فرد دوم را نمی شناسم.
  فرد سوم: بردبار ترین و با حوصله ترین مرد نیمروز.
  فرد چهارم: بی کاره ترین و رشوت خور ترین مرد نیمروز.
  فرد پینجم را نمی شناسم.

نظر خود را بیان کنید

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com