دیدار والی نیمروز همراه با تونی لنزر معاون نماینده ویژه سازمان ملل در افغانستان

0

دیروز پنجشنبه ۲۶ دلو ۱۳۹۶ انجینیر محمد سمیع والی نیمروز همراه با تونی لنزر معاون نماینده ویژه سازمان ملل در افغانستان، در دفتر کار شان دیدار و ملاقات نمود.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز، از کمک های سازمان ملل در بخش های مختلف افغانستان بخصوص به ولایت نیمروز تشکری نموده وهماهنگی خوب بین مردم، نیروهای امنیتی و ادارات محلی را عامل تطبیق پروگرام های انکشافی در این ولایت دانست.

والی نیمروز از معاون نماینده ویژه سازمان ملل در افغانستان، خواست تا در بخش های صحت، معارف و مهاجرین در ولایت نیمروز توجه بیشتری نموده و جهت فراهم آوری تسهیلات دراین بخش ها، برنامه هائی را روی دست گیرند.

تونی لنزر از تامین امنیت و هماهنگی خوب حکومت محلی ابراز خرسندی نموده، ضمن آنکه نیمروز را از لحاظ امنیت و پیشرفت با دیگر ولایات افغانستان متفاوت دانست، از ادامه کمک های سازمان ملل به ولایت نیمروز در آینده خبرداد.

معاون نماینده ویژه سازمان ملل در افغانستان از روی دست داشتن چندین پلان توسعه ای در نیمروز صحبت نموده و وعده سپرد تا در بخش های پیشنهادی توجه جدی نماید.

این درحالیست که والی نیمروز و معاون نماینده ویژه سازمان ملل در افغانستان، در حالیکه مسعود حکیمی عضو شورای ولایتی نیمروز، برخی از روسای ادارات ملکی و نظامی و مسئولین موسسات سازمان ملل با آنان همراه بودند از بخش های مختلف دفتر سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) در نیمروز بازدید بعمل آوردند.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com