معرفی معاون جدید والی نیمروز

0

امروز دوشنبه مورخ ۲۳/۱۱/۱۳۹۶ سردار محمد همدرد معاون جدید والی نیمروز طی مراسمی معرفی گردید.

در این مراسم انجینیر محمد سمیع والی نیمروز، حیات الله حیات والی هلمند، قوماندان قول اردوی ۲۱۵ میوند، رئیس و اعضای شورای ولایتی نیمروز، برخی از روسای ادارات ملکی و نظامی، نماینده مردم هلمند در پارلمان، رئیس و اعضای شورای ولایتی هلمند، علمای کرام و برخی از بزرگان اقوام ولایت نیمروز حضور داشتند.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز ضمن تبریکی به سردار محمد همدرد، از زحمات الحاج محمد قاسم خدری معاون اسبق مقام ولایت نیمروز به نیکی یاد کرده و قدردانی نمود.

والی نیمروز اتحاد و اتفاق را عامل امنیت خوب، توسعه و انکشاف دانسته و از مردم نیمروز خواست تا از حکومت وحدت ملی در هر زمان و مکان حمایت نموده و با نیروهای امنیتی خویش همکار باشند.

باز محمد ناصر رئیس شورای ولایتی نیمروز تقرری سردار محمد همدرد را تبریک گفته و به نمایندگی از مردم این ولا، از تلاشها و کارکرد الحاج محمد قاسم خدری معاون اسبق والی نیمروز در خدمت به مردم نیمروز سپاسگذاری نمود.

سردار محمد همدرد معاون جدیدالتقرر مقام ولایت نیمروز به مردم این ولا وعده سپرد تا به امورات محوله خویش صادقانه رسیدگی نموده و خدمتگذار مردم نیمروز باشد.

الحاج محمد قاسم خدری معاون اسبق مقام ولایت نیمروز از اعتماد و حمایت مردم این ولا در بیش از یک دهه تشکری نموده و از رشادت های مردم ولایت نیمروز به نیکی یاد کرد.

شایان ذکر است که سردار محمد همدرد به اساس حکم مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان به حیث معاون والی ولایت نیمروز تعیین شده است.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com