افتتاح سرک زرنج-کنگ در ولایت نیمروز

1

سرک عمومی زرنج-کنگ به طول ۱۲ کیلومتر با هزینه ۱۸۹ میلیون افغانی افتتاح و به بهره برداری سپرده شد.

در مراسم افتتاحیه سرک مذکور انجینیر محمد سمیع والی نیمروز، رئیس و اعضای شورای ولایتی، برخی از روسای ادارات ملکی و نظامی، غلام دستگیر آزاد والی اسبق نیمروز، علمای کرام، اعضای جامعه مدنی، نماینده های شورای مردمی، ولسوال و بزرگان ولسوالی کنگ حضور داشتند.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز افتتاح سرک زرنج-کنگ را آغاز کار دانسته، تاکید بر اعمار پل سرشیله نموده افزود؛حکومت محلی نیمروز مصمم بر تطبیق تمامی پروژه های انکشافی در بخش های مورد نظر این ولا میباشد.

والی نیمروز همکاری مردم را در تطبیق پروژه های انکشافی مهم دانسته و از مردم خواست تا در حفظ و مراقبت پروژه های عام المنفعه دقت لازم نموده و با نیروهای امنیتی خود همیشه همکار باشند.

بازمحمد ناصر رئیس شورای ولایتی افتتاح سرک مذکور را به مردم تبریک گفته و از اعمار پل سرشیله در سال ۱۳۹۷ خبرداد.

مولوی بشیر احمد خطیبی خطیب مسجد جامع عمران و بازسازی را در رفاه و آسایش مردم ضروری خوانده و ضمن اعلان حمایت از ساخت و تطبیق پروژه ها، از حکومت مرکزی و محلی خواهان توجه بیشتر به ولایت نیمروز گردید.

غلام دستگیر آزاد ساخت سرک زرنج-کنگ را یکی از آرزوهای دیرینه مردم نیمروز بخصوص ولسوالی کنگ دانسته، تطبیق پروژه های انکشافی را بیانگر امنیت خوب در نیمروز عنوان نموده و مردم را به حمایت از حکومت محلی نیمروز دعوت نمود.

این در حالیست که سرک زرنج-کنگ با طول ۱۲ کیلومتر وعرض ۶ متر با مبلغ ۱۸۹ میلیون افغانی از بودجه بانک جهانی و به کمک وزارت فوائد عامه توسط شرکت ساختمانی (همکار کندهاری) در مدت کمتر از ۱۴ ماه تکمیل و به بهره برداری سپرده شد.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. غیر از چهره های فرسوده و کسانی که تاریخ مصرف شان گذشته (مانند دستگیر آزاد)، درین گزارش لااقل یک عکس هم از اصل موضوع که همانا سرک زرنج / کنگ است، باید نشر می کردید.
    در تمام گزارش های تان فقط عکس آدم هاست، نه عکس پروژه های که در بارۀ آن خبر نشر می کنید.
    آخر خبرنگاری و خبرگزاری هم از خود قوانینی دارد، که باید مراعت شود.
    آزرده نباشید.

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com