برگزاری مسابقات مرحلۀ هفدهم جام جهانی فوتبال در کشور هندوستان

0

جام جهانی فوتبال ۱۷ سال در هند بر گزار می‌شود. فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) می‌گوید که مرحلۀ هفدهم مسابقات جام جهانی تیم‌های ۱۷ سال، عصر امروز میان ۲۴ کشور از ۶ قاره با میزبانی هند آغاز می‌شود و تا ۲۲ روز ادامه می‌یابد. بر بنیاد معلومات صفحه رسمی فدراسیون جهانی فوتبال، تیم‌های اشتراک‌کننده در ۶ گروه با هم به رقابت می‎پردازند و در روز نخست این مسابقات تیم‌ فوتبال ۱۷ سال ترکیه با تیم نیوزیلند و تیم کلمبیا با تیم گانای آفریقا با هم بازی می‌کنند.

قرار است در روز دوم این رقابت‌ها تیم‌ ملی فوتبال ۱۷ سال هند در برابر آمریکا و تیم پاراگوئه با تیم مالی با هم به رقابت بپردازند. مسابقات جام جهانی تیم‎های ملی فوتبال ۱۷ سال ،هر دو سال در میان از سوی فدراسیون جهانی فوتبال در یکی از کشورهای عضو این مسابقات برگزار می‌شود. امسال در جام جهانی فوتبال ۱۷ سال، از قاره آسیا تیم‎های ملی ۱۷ سال عراق، ایران، کوریای شمالی و جاپان شرکت کرده‌اند و هند به گونۀ افتخاری در این رقابت‌ها بازی می‌کند.

گفتنی‌ست که از قاره اروپا تیم‌های ملی فوتبال ۱۷ سال بریتانیا، فرانسه، آلمان، هسپانیا و ترکیه، از قارۀ آمریکا تیم‎های آمریکا، مکسیکو، پاراگوئه، برازیل، چیلی، کلمبیا، هندورأس و کاستاریکا، از اقیانوسیه نیوسیلیدونیا و نیوزیلند و از قاره آفریقا نیجریه، مالی، گانا و گینه در این رقابت‌ها اشتراک کرده‎اند.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید