برگزاری مراسم عاشورا در یک فضای امن در نیمروز

0

مراسم عاشورا در دهم محرم سالروز شهادت امام حسین (رض) نواسه پیامبر اسلام (ص) با حضور صدها تن از مردم نیمروز در یک فضای امن برگزار گردید.

در این مراسم که در مسجد جامع حضرت امام علی (ع) برگزار شده بود، انجینیرمحمد سمیع والی نیمروز، روسای دوایر ملکی و نظامی نیز حضور داشتند.

انجینیرمحمد سمیع والی نیمروز این روز را به همه مسلمانان تسلیت گفته، افزود: امام حسین (رض) درس ایثار و فداکاری آموخت و در برابر جهل، نادانی و بی عدالتی ها مبارزه نمود که سرانجام همراه با یارانش در این راه به شهادت رسید.

والی نیمروز کشتن افراد بی گناه و مسلمان را بنام دین و مذهب خلاف آموزه های اسلامی دانسته و یگانه راه بیرون رفت ازین منجلاب را وحدت و همدلی مسلمانان عنوان نمود.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز همه مردم را به اخوت، وحدت، همدلی و یکپارچگی دعوت نموده واز تمام مردم خواست تا در این شرایط حساس اتحاد خویش را حفظ کرده و اجازه ندهند که دشمنان بین آنها تفرقه ایجاد کند.

والی نیمروز از تلاش های شبانه روزی نیروهای امنیتی در جهت تامین امنیت ولایت نیمروز و تامین امنیت مساجد این ولا در روزهای عزاداری یادآوری نموده و از آنها تشکر و قدردانی نمود.

مراسم عزا داری بدون هیچ نگرانی و با تدابیر شدید امنیتی برگزار ومردم با آرامش خاطر مراسم‌های‌ شان ‌را سپری کردند.

 

 

 

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید