ایجاد چند پاسگاه امنیتی در ولسوالی بالابلوک فراه

1

به منظور بهبود اوضاع امنیتی در ولسوالی بالابلوک ولایت فراه، پولیس امن و نظم عامه ی هرات، چندین پاسگاه را ایجاد کرده است.

بنا بر خبرنامه ای که از سوی فرماندهی این نیروها در غرب افغانستان به دست خبرنگارمان رسیده، آمده که این پاسگاه ها در منطقه ی “گنج آباد” ولسوالی بالابلوک ایجاد شده است.

در این خبرنامه ذکر شده که با افزایش این پاسگاه ها و نیروها، تامین امنیت در ولسوالی بالابلوک و به ویژه شاهراه فراه، سرعت بیشتری را می گیرد.

در این خبرنامه تاکید شده است که چندین پل عبوری که بر اثر نبردهای اخیر دولت و طالبان در فراه تخریب شده بود، از سوی پولیس امن و نظم عامه تجدید بنا و بازسازی شده است.

این اعلامیه ی مطبوعاتی آورده که ژنرال سیدباقر مرتضوی، فرمانده ی نیروهای امن و نظم عامه ی غرب افغانستان، در دیدار با متنفذان قومی ولسوالی بالابلوک، از آنان خواسته تا بیشتر از گذشته، دولت را در تامین امنیت یاری رسانده و نگذارند که مخالفان مسلح دولت، از هر فرصتی برای ناامن سازی این منطقه استفاده کنند.

در دو هفته ی اخیر؛ ولسوالی بالابلوک فراه، محل درگیری های شدید نیروهای امنیتی و مخالفان دولت بوده است. این زد و خوردها، تلفاتی را برای هر دو جناح درگیر به جا گذاشته است.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. آیا باز هم مردم را دعوت فکری وذهنی میدهید تا به کی می خواهید که مردم گول حرف های شما را به خورد دگر مردم تمام دروغ های شما را با چشم سر مشاهده کرد دولت اشرف غنی دین فروش از یک سر تبلیغات واز یک سر شب تابه صبح با باداران خود چاپه بر سر مردم بی گناه می زنند وزنان و کودکان مو سفیدان را به شهادت میرسانند مساجد مدارس را بمباران میکنند آیا باز هم شما رو دارید که حرف از بشر دوستی بزنید کشور مارا فروختید ما را آواره و مهاجر کردید خدا لعنتت کند اشرف غنی وطن فروش دین فروش ناموس فروش

نظر خود را بیان کنید

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com